Hlavní stránka AKTUALITY ZLATÝ ÁMOS - NOMINACE

ZLATÝ ÁMOS - NOMINACE

Logo Zlatý Ámos

V pondělí 14.února 2011 proběhlo ve vratimovském Domě dětí a mládeže již podruhé regionální kolo ankety o nejoblíbenějšího učitele - Zlatý Ámos 2011. Hlavním posláním "našeho" kola bylo vybrat ze 7 uchazeček, uchazečů ty, kteří postoupí z Moravskoslezského kraje do kola celostátního.

Bylo nám ctí přivítat Mgr.Martinu Čiklovou z ostravské MŠ a ZŠ Ostrčilova, loňskou  vítězku Zlatého Ámose, která postoupila právě z Vratimova. 
Neméně cenným hostem byla zástupkyně hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr.Věra Palková, pod jejíž záštitou se regionální kolo v Domě dětí a mládeže Vratimov konalo. V porotě zasedla mimo jiné nově zvolená starostka Města Vratimov JUDr. Dagmar Hrudová.
Průběh regionálního kola v Domě dětí a mládeže ve Vratimově se konalo za účasti členů zájmových útvarů projektu Centrum dětské komunikace Vratimov. Vše bylo zaznamenáváno kamerami  týmem  Dětské televize ABCD Tv. Živý přenos bylo možné sledovat na adrese www.mestaobcezive.tv, nebo přímo z našich stránek CDK.
Pracovníci DDM Vratimov stejně jako děti z mediálních kroužků vytvořili báječnou atmosféru, kterou mimo jiné chrakterizoval jeden z členů poroty, Zlatý Ámos XI., pan učitel Jiří Luka, následujícím zápisem do kroniky: „Chtěli po mně rýmovačku pro CDK – správnou značku. Posílám vám zdravici psanou mojí zdravicí… VY JSTE ZKRÁTKA PROFÍCI !!!“ Vítězkou moravskoslezského kola se stala paní učitelka Andrea Goldová ze ZŠ a MŠ Horymírova, z Ostravy Zábřehu. Blahopřejeme!!!

Aktualizováno (Úterý, 15 Únor 2011 11:51)

 
Banner
FOŤÁK - TOP
Banner