Hlavní stránka AKTUALITY PQ DĚTEM - poděkování

PQ DĚTEM - poděkování

Akce, které jsme se aktivně zúčastnili 18.-20.6.2011


Vážení kolegové,

spolu se slíbeným virtuálním katalogem vám posíláme ještě jedno velké poděkování nejen od nás, ale i od všech ostatních členů přípravného týmu Pražského Ouadriennale. Jsme velmi pyšní, že vaše práce prezentované v Kabinetu kuriozit opět sklízely hluboká uznání nejen od běžných návštěvníků, ale především od ostatních vystavujících -:- profesionálních scénografů a také od odborníků z oblasti scénografie, kteří spolupracovali na přípravě výstavy.
Projektu se zúčastnilo 42 pedagogů z 29 škol. Na výrobě kuriozit pracovalo okolo 1000 dětí a studentů, kteří na výstavu přivezli 789 exponátů. V tvůrčí dílně přímo na výstavě vzniklo mnoho dalších, a tak se nám Kabinet s jedním tisícem krabiček podařilo v průběhu desetidenní výstavy naplnit Jako poděkování vám posíláme CD, v němž naleznete nejen kompletní dokumentaci svých projektů tak, jak jste je uložili na web, ale i fotografie z výstavy, z předávání ceny dětských návštěvníků, celý inspirativní materiál a mnoho dalšího.
Přejeme vám, abyste byli přinejmenším stejně úspěšní i v dalších projektech, a pokud bude situace za čtyři roky stejně příznivá jako letos, dovolíme si vás oslovit s nabídkou dalšího programu k příštímu ročníku výstavy PQ 2015.

Za přípravný tým: Mgr.Martina Svobodová, Praha

 
Banner
FOŤÁK - TOP
Banner