Hlavní stránka AKTUALITY CDK nezabloudilo ani v „Bludišti“

CDK nezabloudilo ani v „Bludišti“

V rámci mediální výchovy pro partnerské školy, proběhla v sále Domu dětí a mládeže Vratimov beseda s moderátorem ČT 1 Romanem Pastorkem známého především ze soutěžního pořadu pro děti a mládež Bludiště. Členové Centra Dětské Komunikace přijali pozvání od populárního moderátora k účasti na natáčení jednoho z dílů Bludiště ve  studiu ČT 1 v Ostravě-Michálkovicích.
Nadešel dlouho očekávaný den a tým kameramanů, fotografů a novinářů se na vlastní oči přesvědčil, jak takové natáčení probíhá. Naše členy nezaskočila ani spousta světel a nejmodernější technika.
A tak i přesto, že amatérské natáčení a fotografování v těchto podmínkách bylo z technických důvodů téměř nemožné, přivezli členové CDK cenné trofeje, v podobě obrazových materiálů, které si můžete prohlédnout na adrese: http://remote.ddmvratimov.cz:3333/2010-03-31_Bludiste/
Sám Roman Pastorek po ukončení natáčení provedl holky a kluky zákulisím televizního studia a odpovídal na jejich zvídavé otázky. Snad i díky tomu si naši mladí tvůrci udělali lepší představu o zákulisí televizního průmyslu.

Petr Macura
 
Banner
FOŤÁK - TOP
Banner