Hlavní stránka INFORMACE

AUTOMANIE 2011 - pokračuje

Logo AUTOMANIE

Dne 29.1.2011 proběhl první ročník soutěže AUTOMANIE 2011

Vše začalo po čtrnácté hodině, kdy se začali scházet první nedočkaví závodníci Automanie 2011, v doprovodu tatínků a maminek. Po registraci každý ze závodníků dostal startovní číslo, jak se to na správných závodech bývá a auta byla odstavena do depa. Vlastní trať, kterou pořadatelé připravili, byla navržena tak, aby na ní mohlo závodit jakékoliv autíčko, od těch nejmenších, až po velké modely, při jejíchž nákupu museli mechanici malých závodníků sáhnout hodně hluboko do kapsy. Vlastní závod RC modelů se jel na dvě kola a byl rozdělen na dvě kategorie a to závodníci do deseti let a nad deset let. Mávnutí startovacího praporku proměnilo sál Domu dětí a mládeže v opravdovou závodní trať. Každé vyjetí mimo trať bylo penalizováno jednou trestnou vteřinou. I zde platilo, že rychlost není všechno! Další z disciplín čekalo na závodníky ve špičkově vybavené PC HALL (pc učebně). Na dvanácti počítačích, zde probíhal on - line závod Trackmanie. Vše umocňoval obraz na velké interaktivní tabuli a rachot silných motorů, který se dral z výkonných reproduktorů. Kdo by si ale myslel, že zde zábava skončila, tomu doslova spadla brada úžasem v ARÉNĚ (herna), která se nacházela ještě o patro výše. Dvě špičková závodní auta, v podobě velkých obrazovek a volanty se všemi ovládacími prvky, jaké je potřeba pro řízení závodního speciálu, proměnila tuto jinak klidnou místnost na splněný sen každého správného nadšence rychlé jízdy. V průběhu závodů byl každý závodní stroj vyfotografován, aby se mohl zúčastnit internetové hlasovací soutěže „Auto sympaťák 2011“. Hluk motorů utichl v prostorách „Domečku“ až po bezmála čtyřech hodinách. Diplomy a sladkosti byly odměnou za skvělé výkony závodníků. Třešničkou na dortu bylo vydání Řidičských průkazů, jehož držitelé se stávají členy fanklubu Automanie a z toho plynoucích výhod, jako například možnosti tréninku na sále DDM Vratimov. Přes poměrně nízkou účast zájemců si jistě všichni přišli na své a již teď pořadatelé připravují další setkání Automanie, tentokrát na venkovní trati!
O termínu  konání budete včas informováni.

Na přípravě a dokumentaci celého závodu se podíleli členové Centra dětské komunikace Vratimov - zejména zájmové útvary - FOŤÁK, ABCD Tv, MODERÁTORSKÝ Tv. Na realizaci závodu vydatně pomáhali členové New´s  Baráčníků.

Proč se stát členem FANKLUBU AUTOMANIE

  • současní členové mají vstup na další kolo AUTOMÁNIE zdarma
  • během roku po dohodě s pořadateli, mají možnost trénovat na sále DDM
  • připravujeme i jiná překvapení (např. možnost slosování čísel ŘP o zajímavé ceny) 

AUTO - SYMPAŤÁK 2011

Hlasovací soutěž AUTO - SYMPAŤÁK 2011 bude pokračovat po zvolené období na našich internetových stránkách CDK. Jednotlivé vozy budou prezentovány jako fotografie s možností hlasování. Hlasovat může kdokoliv s přístupem k internetu (rodiče je to i na vás). Fotografie zpracováváme a budeme publikovat na těchto stránkách.

trenažéry

Trenažéry Trenažéry Trenažéry
Trenažéry Trenažéry Trenažéry

klání v TRACKMANII

PC učebna pro TRACKMANII PC učebna pro TRACKMANII PC učebna pro TRACKMANII

RC klání

RC klání RC klání RC klání
Více fotografií shlédnete v naší fotogalerii (Hlavní stránka - boční panel NAŠE MÉDIA / položka FOTOGALERIE).
Pro zrychlení zde.

Buggy

Aktualizováno (Středa, 16 Březen 2011 23:14)

 
Banner